بیمه 115 صنعتگر و تولید کننده صنعتگر در اردبیل

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، توحید قهرمان قوام است سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل گفت: با اعتبار 320 میلیارد ریال بنیاد برکت.

وی گفت: 340 قلم در این مدت مجوز مشاغل خانگی استان برای اخذ وجوه بانکی به مبلغ 70 میلیارد ریال از محل وام مشاغل خانگی و معرفی و پرداخت تسهیلات تاج به 125 صنعتگر و تولیدکننده صنعتگر به مبلغ 12 میلیارد ریال از این قبیل، معرفی مستقل و حمایتی 480 صنعتگر صادر کرده است. اقدامات.

رئیس اداره صنایع دستی اردبیل بیمه ۱۱۵ صنعتگر و تولیدکننده صنعتگر از صندوق اجتماعی و تامین اجتماعی و انتخاب استان اردبیل به عنوان استان پایلوت تجهیز و آماده سازی خانه ایرانی با محوریت خانه ابراهیمی به عنوان یکی از برنامه های اجرایی امسال است.

وی می گوید: پرکردن پرونده و انتخاب و ثبت شهرستان عنبران به عنوان شهر ملی گلیم در شورای راهبردی انتخاب شهر و روستای ملی و جهانی، پرکردن پرونده برای احیای رشته فراموش شده و فراموش شده چاقو. و ارسال آن به وزارت میراث و فرهنگ و اخذ مجوز تکمیل پرونده.سرامیک سنتی کوثر برای ثبت آثار معنوی و ارسال به وزارت میراث فرهنگی ساخته شد.

  اعطای رتبه 15 داور برتر قرآن از استان اصفهان به طور همزمان در سراسر کشور

دیدگاهتان را بنویسید