بلندی های جولان در سرزمین های اشغالی؛ فرکانس بالای واکسن PES

خبر عجیب

شفقنا- آمارهای منتشر شده در اسرائیل نشان می دهد که با وجود واکسن فایزر، حداقل یک نفر از هر 9 اسرائیلی تازه مبتلا شده به این بیماری مبتلا شده است.

به گزارش شفقنا از تسنیم، شبکه تلویزیونی «کان» در این خصوص گزارش داد که 11 درصد از موارد شناسایی شده ویروس کرونا در روزهای اخیر مربوط به افرادی است که از قبل سابقه ابتلا به ویروس کرونا داشته اند.

به گزارش رسانه‌های عبری، اگرچه منابع بهداشتی به تعداد و درصد واکسینه‌شده‌ها اشاره نمی‌کنند، اما گفته می‌شود تعداد قابل توجهی از مردم قبلاً واکسینه شده‌اند.

رژیم صهیونیستی در حال حاضر شاهد موج بی سابقه شیوع ویروس کرونا و گونه جدید آن به نام Omicron است که به گفته مقامات بهداشتی اسرائیل در آینده نزدیک روزانه حدود 100 هزار مورد ابتلا به این ویروس خواهد بود.

رسانه‌های عبری همچنین گزارش دادند که آویگدور لیبرمن، وزیر دارایی اسرائیل به‌عنوان وزیر کابینه چهارم اسرائیل به دلیل بیماری عروق کرونر قلب قرنطینه شده است.

کارشناسان به کن گفته اند که هفته آینده اوج ویروس کرونا خواهد بود که به دلیل افزایش شدید تعداد مبتلایان در بیمارستان ها فلج شده است، در حالی که اگر مکانیسم آزمایش ها تغییر کند، تعداد مبتلایان بسیار زیاد خواهد شد. ارقام اعلام شده در حال حاضر

  700 میلیارد حجم اوراق مشارکت برای نوسازی مترو کوم و اتوبوس های شهری اختصاص یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید