با ثبت نام در دوره های مجازی قرآن و حدیث از اساتید برجسته کشور بهره ببرید.

به گزارش خبرگزاری موج قم واحد آموزش مجازی مرکز قرآن و حدیث وی به منظور فراهم آوردن بستری برای حضور علاقه مندان به قرآن و فعالیت های آموزشی در استان های فقیر و فقیر، دوره های مجازی قرآن و احادیث را برای خواهران و برادران در سنین مختلف برگزار کرد.

علاقه مندان به ثبت نام در دوره های قرآنی و آموزشی در شهرها و استان های مختلف کشور که با کمبود اساتید توانمند و ممتاز در زمینه قرآن و عترت مواجه هستند، می توانند بدون محدودیت زمانی و مکانی و بعد به منزل خود مراجعه کنند. مسافت های طولانی بهترین معلمان قرآنی و دینی کشور برای فراگیری علوم مختلف قرآنی.

کسب مهارت تلاوت در سطح قاریان ممتاز و دانش و تسلط بر مهارت های حفظ در سطح بقاع که می توانند آیات و عبارات قرآن را با توجه به تسلط کامل بر ترجمه و مفاهیم با زمان و مکان و جایگاه مناسب مجموعه تطبیق دهند. . قرآن کریم. روخوانی یکی از مهمترین مزایای ثبت نام در دوره های مجازی قرآن و دوره های مقدماتی مرکز قرآن و حدیث اهل بیت علیهم السلام برای طلاب است.

همچنین طلاب و علاقه مندان می توانند با ثبت نام در دوره های مجازی قرآن و دوره های مقدماتی مرکز قرآن و حدیث، احکام قرآن، تربیتی، اخلاقی، تربیتی، ممدوح و … را بپذیرند. دوره های آموزشی برای گروه های سنی مختلف بسته به سن بدون محدودیت در این دوره های آموزشی شرکت کنید.

پذیرش کودکان در دوره های آموزشی مجازی کانون قرآن و حدیث 7 سال و نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به صورت آنلاین (آنلاین)، تصویری (آفلاین و رایگان)، تلفنی (برای دوره های حفظ) و آموزش خودخوانی می باشد. و رایگان) می توانید در دوره ها ثبت نام کنید.

  ترس از تغییر مدیریت به دلیل سقوط شاخص سهام

ثبت نام از علاقه مندان به شرکت در دوره های مجازی قرآنی و مقدماتی از 12 دی ماه آغاز شده و تا 9 بهمن ماه ادامه دارد.

لازم به ذکر است ثبت نام دوره های مجازی از طریق لینک Qhkarimeh.ir/lms انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید