امیر سیاری: نیروی دریایی با اطمینان نشان داده است که یک نیروی راهبردی است

خبر عجیب

شفقنا- معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی درگیری های متعددی در دریا از جمله نجات و دستگیری کشتی ها از دست دزدان دریایی داشته و با اطمینان به همه نشان داده است که واقعاً یک نیروی راهبردی است.

به گزارش شفقنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حبیب الله سیاری در جمع فرماندهان و دانشجویان دانشگاه افسری امام علی (ع) گفت: نیروی دریایی از اهمیت بالایی برخوردار است. تنها جایی که مقام معظم رهبری شخصا در مراسم رونمایی حضور داشتند، رونمایی از ناوشکن جماران بود. وی گفت: به دلیل اینکه یک ناوشکن به تجهیزات نیروی دریایی اضافه شد، حضور نداشتم، اما آمدم چون دیدم جوانان برای این حماسه چقدر تلاش، انجام می دهند و خواهند کرد.

سیاری به نقش نیروی دریایی ارتش در تامین امنیت دریایی اشاره کرد و گفت: نیروی دریایی در دریا درگیری های متعددی از جمله نجات و دستگیری کشتی از دست دزدان دریایی داشته و با اطمینان به همگان نشان داده که یک نیروی راهبردی است.

معاون هماهنگ کننده ارتش در خصوص حضور نیروی دریایی ارتش در دریاهای آزاد خاطرنشان کرد: طی جلسه ای که با فرمانده معظم کل قوا داشتیم، پیشنهاد خدمت به ایشان را دادیم. ما می خواهیم در اقیانوس اطلس قایقرانی کنیم. وی گفت آتلانتیک بسیار مهم است و ما باید این کار را انجام دهیم، با دعای مردم و تلاش جوانان و مسئولان استانی توانستیم در آتلانتیک حضور پیدا کنیم.

خبر قبلیطالبان از تظاهرات زنان در کابل جلوگیری کردند

  شیخ الازهر: جناح ها در غرب می خواهند به منابع قدرت مسلمانان ضربه بزنند

دیدگاهتان را بنویسید