امضای تفاهم نامه بین دانشگاه پیام نور و فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، بهمن سعیدی پور رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه در این نشست گفت: مفتخریم که دانشگاه پیام نور یکی از بهترین مراکز آموزشی کشور با روش استاندارد است و در آموزش مردم و مناطق کم درآمد به همه اقشار جامعه کمک مالی کنید

وی ادامه داد: گام دوم راه اندازی بیش از 35 رشته متناسب با بازار و کادر علمی مناسب است و در هر مرحله ابتدا معیارها را سنجیده و سپس اقدام می کنیم.

وی گفت: در شهرستان های اطراف افراد شاخصی حضور دارند که به عنوان مثال رئیس دانشگاه سرپل ذهاب دکترای حاذق ریاضی است.

وی ادامه داد: از سال 94 مفتخریم که همکارانمان در زمینه های مختلف علمی فعال هستند و به همین منظور اجرای تفاهم نامه ها در دو بخش آموزشی و پژوهشی در کارمان حائز اهمیت است.

در تفاهم نامه دانشگاه پیام نور و نیروی انتظامی اهمیت زیادی به معاونت پژوهشی داده شده است که برخی از آنها را کارکنان دانشگاه، برخی دانشجویان و برخی دیگر را پلیس استان می توانند تصمیم گیری کنند.

سردار علی جاویدان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه در راستای اجرای این تفاهم نامه که بیانگر تأثیر امنیت بر فعالیت ها و اهداف جامعه است، گفت: مفتخریم که امنیت را به عنوان یک موضوع مهم در همه عرصه ها ایجاد کنیم. زندگی و خدمت به مردم تا حد امکان.

وی ادامه داد: در همه ادوار با پیشرفت علم افرادی بوده اند که قصد سوء استفاده از این فضا را داشته اند و وظیفه ماست که به این قضیه توجه کنیم و امنیت را در این زمینه اعمال کنیم.

  اجرای طرح نظارت بر ضیافت در بازار در ماه مبارک رمضان

«پلیس باید بتواند از آخرین فناوری استفاده کند تا بتواند از آن استفاده کند و مجرمان را در همه زمینه ها دستگیر کند. بدین منظور از آموزش و پرورش برای آموزش همکاران در زمینه های مرتبط با کار و افزایش فرصت های آنان کمال تشکر را داریم. “، او گفت. دادن.

وی ادامه داد: کاهش اتلاف وقت مردم به عنوان مثال در زمینه ثبت نام و اخذ خدمات از جمله برگزاری آزمون آنلاین رانندگی، ثبت نام گذرنامه و سایر نیازهای افراد غیرحضوری از دیگر تلاش های ماست.

دیدگاهتان را بنویسید