اجرای طرح پاکسازی پارک های مرکز مازندران

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمد کریمی گفت: در این راستا حضور مادی و نامحسوس پلیس در پارک ها به ویژه در شب افزایش می یابد و افراد متخلف به نظم عمومی و خرده فروشان مواد مخدر در پارک های سراسر دنیا تردد می کنند. شهرستان، به ویژه در شب.» شناسایی و دستگیر شدند تا جوانان و خانواده های از فضای امن و سالم پارک ها آنها باید بهتر از آن استفاده کنند و احساس ناامنی نکنند.

وی با تاکید بر حفظ امنیت انسانی ادامه داد: دادستانی به شدت از پلیس حمایت می کند و به ویژه در پرونده های مواد مخدر و مجرمان حرفه ای و خطرناک دخالت می کند.

دادستان مرکز استان مازندران تعامل و هماهنگی با پلیس و قوه قضائیه را برای افزایش امنیت بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: با دستور این دادستان و همکاری پلیس باید با فروشندگان و مصرف کنندگان مواد مخدر قاطعانه برخورد کنیم. الکل الکل در خیابان ها و در مناطق سبز مانند پارک ها.

وی افزود: بر این اساس طرح کلی پاکسازی پارک ها از معتادان متجاهر، اراذل و اوباش را با جدیت دنبال می کنیم و تمامی مراحل اجرای این طرح با نظارت دقیق دادستانی انجام می شود.

کریمی به عملکرد اشاره دارد طرح نظافت در 6 پارک ساری همچنین از دستگیری چند سارق و اراذل و اوباش، کشف یک قبضه سلاح سرد و توقیف چند دستگاه خودرو خبر داد.

وی افزود: در ایجاد امنیت اجتماعی و بهبود فضای جامعه از شهروندان انتظار داریم در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک به ویژه در حوزه قاچاق مواد مخدر و مواد مخدر را گزارش کنند. نقاط حساس را شناسایی کنید همکاری.

  در مجموع 4060 جایگاه در کشور به سامانه هوشمند سوخت متصل شدند

دیدگاهتان را بنویسید