کشف 308 میلیارد کالای قاچاق در اصفهان

به گزارش خبرگزاری اصفهان موج، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر گفت: پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان برای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر قطع دست قاچاقچیان برای حمایت از تولید داخلی در یک ماه گذشته 52 محموله با تنوع گسترده کالاها انجام داد. قاچاق توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی اصفهان ارزش این محموله ها برابر با نظر کارشناسان مربوطه به مبلغ 308 میلیارد ریال برآورد شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 52 درصد افزایش نشان می دهد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان 295 نفر را در ارتباط با این افشاگری ها بازداشت کرد کالای قاچاق و از انتقال آنها به دستگاه قضایی در یک ماه گذشته خبر داد و گفت: تعداد قابل توجهی از این افراد دارای سابقه هستند که نشان می دهد مجازات ها در این زمینه بازدارنده نیست و باید با قاچاقچیان با شدت بیشتری کار کرد.

این افسر پلیس گفت: همچنین در یک ماه گذشته 15 فقره پرونده به ارزش بیش از 5 میلیارد ریال و 37 فقره پرونده به ارزش بیش از یک میلیارد ریال توسط پلیس تشکیل و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ هاشمی فر بیشترین محموله های قاچاق در یک ماه گذشته را لوازم خانگی، لوازم یدکی خودرو، لاستیک، لوازم آرایشی، لوازم برقی و تجهیزات کامپیوتری و پوشاک عنوان کرد و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه اقدام مجرمانه به پلیس آگاهی پلیس مبارزه با کالای قاچاق مراجعه کنند. با 110 تماس بگیرند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی کنند.

  اصلاح الگوی غلط مصرف آب در کشاورزی، خدمات و صنعت

دیدگاهتان را بنویسید