تولید 30 سریال جدید در دستور کار سازمان اوج

به گزارش موج نیوز، نشست خبری محسن دریا لعل، مدیر مرکز فیلم و سریال اوج امروز 12 دی ماه با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

داریا عالی در این نشست درباره تغییر مسیر سازمان از تولید فیلم به ساخت سریال گفت: 30 سریال را در دستور کار داریم که بخشی با VOD، بخشی با رادیو و بخشی در پیش تولید و در طراحی و نگارش. صحنه.

وی افزود: گذر از سینما به سریال مهم ترین خط ریلی ماست چرا که در یکی دو سال اخیر بازگشت سرمایه ای در سینما نداشته است.

داریا آل گفت: به زودی «مستران» که یکی از سریال های تمام شده ماست روی آنتن می رود و بعد از پخش می توانیم درباره کیفیت ویدیو و داستان صحبت کنیم.

وی گفت: «منصور» فروخته شد اما فیلم دیگری فروخته نشد. سه میلیارد فروش را رد کرد و یک میلیارد و نیم فروش جانبی داشت. این فیلم حتی برنامه هایی برای پخش تلویزیونی و بین المللی دارد و برنامه ریزی تجاری منصور به تازگی اولین قدم خود را برداشته است. ما فیلم برای نگهداری در کشو نمی سازیم.

مدیرعامل سازمان اوج درباره سریال نایله گفت: سریال «نایله» یک مینی سریال مناسبتی است که در محرم سال آینده پخش می شود. این اثر ده قسمتی از نظر تعداد و تعداد است که در حد بودجه روال سریال های تلویزیونی است اما کیفیت آن تاریخی است. کارگردان آن مجتبی پرودوا است. سریال شهید بروجردی را هم داریم که به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی نصرت الله محمودزاده ساخته شد و خبر رسمی آن منتشر شده است.

  بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا به مناسبت شانزدهمین خطر

داریا آل در خصوص حضور این سازمان در جشنواره سال آینده گفت: در جشنواره سال آینده هم فیلم داریم، سال آینده می توانید منتظر فیلمی در قالب تاریخ جایگزین باشید.

دیدگاهتان را بنویسید