برگزاری رویداد ملی ایده های عرضه محصولات قرآنی

به گزارش خبرگزاری اصفهان موج، حجت الاسلام والمسلمین صادق امینی گفت: رویداد شناخت ایده ها و ظرفیت های ملی کاریزما 7 ایده هایی برای عرضه محصولات قرآنی برای عموم مردم از سراسر ایران برگزار می شود.

وی گفت: در این صورت ایده پرداز می تواند قبل از ارائه ایده برای مشاوره با داوران تماس گرفته و ایده را نهایی و سپس نهایی کند.

این مسئول با بیان اینکه این رویداد صرفا یک ایده نیست و ایده در آن اجرا می شود، گفت: ایده این است که بتوان از مشاوره داوران رویداد در چند مرحله استفاده کرد و سپس آموزش و آموزش انجام شود. یک جلسه تجربه قبل از آزمایش نهایی

رئیس خانه فناوری فرهنگی اصفهان افزود: در جلسه آموزش و تجربه، ایده هایی ارائه می شود که کاملتر است و همه شرکت کنندگان با حضور در جلسه با ایده ها آشنا می شوند و نقاط قوت و ضعف به داوران یادآوری می شود. آنها برای مشکلات و ایده ها راه حل ارائه می دهند و این جلسه تمرین و تجربه که به صورت آنلاین برگزار می شود، سایر شرکت کنندگان را با کاستی های احتمالی ایده خودشان آشنا می کند و فرصت بهتری برای تکمیل آن خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین صادق امینی هدف اصلی این رویداد اتحاد فعالان قرآنی کشور برای یافتن راهکارهایی برای به چالش کشیدن توسعه فرهنگ است. قرآن مقدس وی گفت: با مشاوره کارشناسان این حوزه در تلاش هستیم تا با کمک یکدیگر گامی در جهت بهبود وضعیت نشر معارف قرآن کریم برداریم.

  تسلیت آیت الله وحید خراسانی در پی درگذشت آیت الله صافی گلپایگانی

دیدگاهتان را بنویسید