وظیفه سد تولید محافظت از فعالان اقتصادی در برابر تحریم ها بود

خبر عجیب

شفقنا- با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید موظف شد از فعالان اقتصادی و صنعتی در فهرست تحریم حمایت کند.

به گزارش شفقنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) ماده 2 طرح افزایش تولید مردم بر اساس دانش را تصویب کردند.

با توجه به هنر. 2 – تسهیل در امر تولید و رفع موانع تولید طبق ماده . (۶۱) قانون رفع موانع رقابتی تولید و بهبود نظام مالی کشور مصوب ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ با اصلاحات بعدی با همکاری دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و مرکز تعاون در تحول. و پیشرفت ریاست جمهوری متعهد به شناسایی آسیب‌پذیری‌های اقتصادی و صنعتی ناشی از تحریم‌ها و ارائه مشاوره به اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در حوزه‌های اقتصادی و صنعتی در فهرست تحریم‌ها با ارائه مشاوره و رفع چالش‌های آنها در حوزه‌های حمایت از آسیب‌پذیری از جمله معاملات بین‌المللی است. ، مالیات، گمرک، بانک و صرافی.

بصره – عبارت «معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری» به عنوان بند (8) تبصره ماده (61) قانون رفع موانع رقابت و بهبود نظام مالی کشور مصوب 2 بهمن 1393 به بعد. اصلاحات و ضمائم، بندهای زیر عبارت «بندهای (1) تا (7)» با عبارت «بندهای (1) تا (8)» در سطر زیر اصلاح می‌شود.

خبر قبلیسازمان بهداشت جهانی: خطر ابتلا به omicron هنوز بسیار بالا است

  ماریا زاخارووا؛ باکو و ایروان مرزهای خود را سریعتر مشخص کنند

دیدگاهتان را بنویسید