مردان مجرد بالای 25 سال نیز می توانند در نهضت ملی مسکن ثبت نام کنند

به گزارش موج نیوز، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی درباره برنامه دولت برای مشارکت جوانان مجرد در نهضت ملی مسکن افزود: در نهایت موافقت کرد.

وی افزود: با توجه به حساسیت قانونی که در موضوع مشارکت غیر متعهد وجود داشت، این طرح مورد استفاده کارشناسان حقوقی قرار گرفت و با در نظر گرفتن تمامی جوانب قانونی، اکنون در مراحل نهایی تصویب توسط وزیر راه و شهرسازی قرار دارد. توسعه و اجرا.”

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: بر اساس این مصوبه کلیه مردان مجرد بالای 25 سال می توانند به عنوان میزبان در طرح ملی مسکن ثبت نام کنند اما باید در زمان ارائه متاهل باشند. واحد مسکونی شما.

به گفته محمودزاده، ثبت نام مجردان در هر استانی که زمین ارائه شود آغاز می شود.

وی افزود: در حال حاضر ثبت نام نهضت ملی مسکن در حال انجام است و تا 15 دی ماه ادامه دارد. این ساعت تمدید نخواهد شد و پس از آن با اعلام زمان جدید ثبت نام غیرحضوریان در نهضت ملی مسکن آغاز می شود. “

شایان ذکر است ثبت نام از طریق سامانه «سامان» به نشانی saman.mrud.ir انجام می شود. متقاضیان ثبت نام در سامانه سامان را از 27 مهرماه آغاز کرده و تا 15 آذرماه فرصت دارند در این سامانه ثبت نام کنند.

پیش از این رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی 18 آبان ماه امسال اعلام کرده بود که افراد مجرد بالای 18 سال از امروز (16 آبان) می توانند در سامانه سامان ثبت نام کنند که حداقل سن افراد مجرد از 18 سال به 25 سال افزایش یافت. ساعت ها.

  سریال «وضعیت سفید» از شبکه تماشا پخش می شود

دیدگاهتان را بنویسید