قاضی فدرال کالیفرنیا: شاکیان گوگل ممکن است از مدیرعامل بخواهند

رسانه شفقنا- یک قاضی فدرال کالیفرنیا حکم داد که شاکیانی که گوگل را به ردیابی غیرقانونی استفاده از اینترنت در حالت مرور ناشناس متهم می‌کنند، ممکن است به مدت دو ساعت از مدیر عامل شرکت بازجویی کنند.

به گزارش ایسنا، در شکایتی که در ژوئن 2020 ارائه شد، کاربران گوگل گوگل را متهم کردند که با ردیابی استفاده از اینترنت در حین استفاده از مرورگر کروم به صورت خصوصی، حریم خصوصی آنها را نقض کرده است. نقض. شاکیان ادعا می کنند که ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل، اطلاعات انحصاری و انحصاری در مورد مشکلات مرورگر کروم و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی داشته است.

خوزه کاستیانیادا، سخنگوی گوگل به رویترز گفت: خواسته های جدید غیرمنطقی و اغراق آمیز هستند. اگرچه گوگل قاطعانه ادعاهای مطرح شده در این دادخواست را رد می کند، اما به اتهامات متعدد شاکیان پاسخ داده است و همچنان به شدت از خود دفاع می کند.

پیچای در سال 2019 هشدار داد که توصیف وضعیت ناشناس کروم به عنوان “خصوصی” مشکل ساز خواهد بود.

سوزان ون کالن، یک قاضی آمریکایی در سن خوزه، کالیفرنیا، گفت که وکلای شاکیان می توانند از پیچای بازجویی کنند.

به گزارش رویترز، گوگل قبلاً به صراحت اعلام کرده بود که حالت ناشناس فقط ذخیره اطلاعات در دستگاه کاربر را متوقف می کند و با شکایت مبارزه می کند. افشای اطلاعات محرمانه منجر به این شده است که آلفا، یکی از زیرمجموعه های آلفابت، مورد هدف قانونگذاران قرار گرفته و در سال های اخیر تحت پیگرد قانونی قرار گیرد. به خصوص از آنجایی که نگرانی های عمومی در مورد جاسوسی آنلاین در حال افزایش است.

  غم افغانستان برای ما بسیار دردناک است/ قول آیت الله خاتمی برای کاهش هزینه ها

دیدگاهتان را بنویسید