عضو جنبش جهاد اسلامی: نبرد اسرا یکی از میدان های نبرد با دشمن صهیونیستی است.

خبر عجیب

شفقنا- یکی از اعضای جنبش جهاد اسلامی به رژیم صهیونیستی نسبت به وخامت جسمانی برخی از اسرای فلسطینی از جمله هشام ابو حوش که ۱۳۴ روز است در اعتصاب غذا به سر می برد، هشدار داد.

به گزارش شفقنا به نقل از فلسطین امروز، محمدشاه از اعضای جنبش جهاد اسلامی در گفتگو با رژیم صهیونیستی از وخامت وضعیت جسمانی برخی از اسرای فلسطینی از جمله هشام ابو حوش که 134 روز در اعتصاب غذا به سر می برد، خبر داد. هشدار داد.

بر اساس این گزارش، این عضو جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ادامه سخنان خود گفت: به دشمن صهیونیستی هشدار می دهیم که گردان های قدس (شاخه نظامی جهاد اسلامی) به صبر نیاز دارند.

شلح گفت: رژیم صهیونیستی باید تهدیدات گردان های قدس را جدی بگیرد زیرا وقتی فرماندهان این گردان ها حرفی می زنند قطعا وارد عمل می شوند. وی خواستار بسیج فوری تمامی نهادهای حقوقی و بین المللی برای آزادی ابوهاشم شد که پس از 134 روز اعتصاب غذا در وضعیت جسمی بسیار خطرناکی به سر می برد.

وی در ادامه سخنان خود درباره اسرای فلسطینی گفت: نبرد اسرا یکی از جبهه های نبرد با دشمن صهیونیستی است. مبارزه ما با این رژیم تا آزادی فلسطین و مقدسات آن و آزادی تمامی اسرا ادامه خواهد داشت.

محمد شلح سکوت کشورهای عربی در برابر توطئه ها علیه آرمان فلسطین را محکوم کرد و گفت: در حالی که دشمن صهیونیستی به مساجد، روستاها و شهرهای ما تجاوز می کند، می بینیم که اکنون بسیاری از اعراب تنها به جشن سال نو می اندیشند. “

  سرکوب اسرائیل علیه آزادی رسانه ها/ دیپلمات اعتماد می نویسد

دیدگاهتان را بنویسید