سپاهان – پرسپولیس نبرد سرنوشت ساز با 6 امتیاز در زمین بی طرف!

خبر عجیب

شفقنا- دو تیم سپاهان و پرسپولیس در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر ایران از ساعت 16 به جای اصفهان در ورزشگاه اراک – امام خمینی (ره) با قضاوت وحید کاظمی، حسن ظهیری، مهدی علیحدر و رضا عادل به مصاف هم می روند.

به گزارش شفقنا ورزشی، دو تیم پرسپولیس و سپاهان در حالی به مصاف هم خواهند رفت که دو تیم مدعیان اصلی لیگ برتر هستند و این بازی برای این تیم ها و دیگر مدعیانی چون استقلال و آلومینیوم از اهمیت بالایی برخوردار است.

جدا از انتخاب وحید کاظمی به عنوان داور این دیدار که واکنش منفی هواداران پرسپولیس در فضای مجازی را به دنبال داشت، در پوستر باشگاه سپاهان این دیدار از چهره سه بازیکن سابق پرسپولیس استفاده شده و هیچ ستاره ای در آن ذکر نشده است. لوگوی پرسپولیس حواشی قبل از این دیدار حساس است و باید دید در زمین چه اتفاقی می افتد.

هر دو تیم 22 امتیازی هستند اما سپاهان به دلیل تفاضل گل بهتر در رده دوم قرار دارد و پرسپولیس نزدیک ترین پیرو این تیم است. (سپاهان 1-2 مغلوب پیکان شد و پرسپولیس 0-2 ذوب آهن را شکست داد. سپاهان با 22 امتیاز در رده دوم قرار دارد و پرسپولیس با همین امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد. )

این دیدار با توجه به اتفاقات فصل گذشته طبق اعلام کمیسیون انضباطی در زمین بی طرف برگزار می شود. سپاهان به عنوان میزبان این دیدار، ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک، ورزشگاه اختصاصی تیم فوتبال آلومینیوم را به عنوان محل برگزاری این دیدار انتخاب کرد. ورزشگاهی که برای آنها خوب بود. سپاهان فصل گذشته موفق شد در این زمین آلومینیوم اراک را با نتیجه 6 بر یک شکست دهد.

  ارتقای معیشت کارکنان، نجاتگران و امدادگران هلال احمر در سال جدید

اما جنگ روانی دو تیم قبل از شروع مسابقه آغاز شد. باشگاه سپاهان پوستر دیدار دو تیم را در حالی منتشر کرد که ستاره لوگوی پرسپولیس حذف شده است!

اقدامی که خشم هواداران، مربیان و بازیکنان پرسپولیس را برانگیخت!

عصبانیت شدید بازیکنان و هواداران پرسپولیس / جنگ روانی سپاهان مقابل پرسپولیس!

سپاهانی ها عکس سه بازیکن سابق پرسپولیس را روی پوستر یا تیزر بازی تدارکاتی این دیدار منتشر کردند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان:

حامد لک، سیدجلال حسینی، مهدی شیری، علی نعمتی، میلاد سرلک، وحید امیری، عیسی القطر، امید عالیشاه، علی شجاعی، کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی

ترکیب احتمالی سپاهان مقابل پرسپولیس:

کریستوفر کنت، عزت الله پورگز، گئورگی گلسیانی، امید نورافکن، دانیال اسماعیلی فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده، محمدرضا حسینی، شهریار مقانلو و سجاد شهبازاده

منبع: شفقنا ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید