آغاز جلسه علنی مجلس/ طرح انتقال آب دریای عمان به سیستان و بلوچستان در دستور کار قرار گرفت.

خبر عجیب

شفقنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز گزارش کمیسیون داخلی کشور و شوراها در تایید درخواست تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری را بررسی خواهند کرد.

به گزارش شفقنا از ایسنا، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه) به ریاست محمد باکر کلیباف آغاز شد.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیته آموزش، تحقیقات و فناوری شوردوم در مورد طرح جهش در تولید دانش بنیان، گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح تعیین ویژه هیئت قضایی و بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی اصلاح تبصره (1) قانون منع به کارگیری مستمری بگیران امروز در دستور کار نمایندگان مجلس قرار دارد.

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد پیش نویس اصلاحیه پروتکل موافقتنامه تشویق و حمایت از سرمایه گذاری متقابل بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کرواسی را نیز ببینید، گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد واگذاری دفاتر بیمه یا بازنشستگی تصویب درخواست تحقیق و بررسی فعالیت های آب و فاضلاب کشور موضوع دیگری است که امروز نمایندگان مجلس در صحن علنی مجلس به آن رسیدگی خواهند کرد.

رسیدگی به گزارش کمیسیون امور داخلی و شوراها برای تصویب درخواست تحقیق توسط نهاد ریاست جمهوری و رسیدگی به گزارش کمیسیون ذیل ماده. 90 قانون اساسی نحوه اجرای قانون اقدامات راهبردی رفع تحریم ها و حفظ منافع ملت ایران از دیگر موارد در دستور کار امروز نمایندگان است.

  اوکراین شب و روز برای جدا کردن روسیه از سوئیفت می جنگد

دیدگاهتان را بنویسید