یکپارچه سازی سامانه فروش آرد در هرمزگان

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مسعود دیشورگر مدیرعامل غله و خدمات بازرگانی هرمزگان با اشاره به یکپارچه شدن سامانه خرید و فروش آرد در واحدهای نان، در گفت و گو با خبرنگار موج گفت: در حال حاضر فعالان آرد و نان فعال هستند. زنجیره ای از طریق دو سامانه خرید آنلاین آرد شامل سامانه فروش آرد یارانه ای و سامانه فروش آرد، اقدامات لازم را برای خرید آرد مورد نیاز خود انجام می دهند.

داشکرگر گفت: شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران برای صرفه جویی در هزینه ها و افزایش سرعت در خرید و ارائه خدمات به نانوایان، سامانه خرید و فروش آرد را در سراسر کشور یکپارچه و یکپارچه کرده است.

وی گفت: خرید و فروش در این سامانه طی ماه های اخیر در چند مرحله در برخی استان های کشور به صورت آزمایشی انجام شده است.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی هرمزگان خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده فروش آرد از پایان آذرماه امسال با سامانه جدید همزمان با کل کشور در منطقه هرمزگان انجام می شود.

وی همچنین یادآور شد: هدف از یکپارچه سازی سیستم آرد نظارت و کنترل شفاف تر و رفع نواقص و نقاط ضعف سیستم های قبلی بوده است.

داشارگر گفت: با ادغام خرید و فروش آرد از بروز مشکلات احتمالی در این زنجیره جلوگیری می شود.

وی در پایان افزود: برای تایید طرح، از بیست و پنجم سال جاری، شهر حاجی آباد به عنوان پایلوت این طرح انتخاب می شود و کلیه خرید، فروش و توزیع آرد بین نانوایان این شهرستان را به صورت آزمایشی از طریق انجام می دهد. سیستم جدید

  جزئیات طرح مدیریت بحران برای ایمن سازی ساختمان های پایتخت

دیدگاهتان را بنویسید