مصطفی فیضی به عنوان مدیر عالی جدید حرم رضوی منصوب شد

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، تولیت آستان قدس رضوی با صدور حکمی مصطفی فیضی را به سمت خود منصوب کرد. مدیر عالی جدید حرم رضوی منصوب.

فیضی پیش از آن مسئولیت نظارت، بازرسی و رسیدگی به شکایات آستان قدس رضوی را بر عهده داشت و همچنین مسئولیت نایب الحرمین را بر عهده داشت.

محمدمهدی برادران که پیش از این مدیریت عالی حرم رضوی را بر عهده داشت به عنوان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت منصوب شد.

تولیت آستان قدس رضوی وی در حکم انتصاب فیضی به اهمیت حرم رضوی اشاره کرد و گفت: حرم مطهر امام رئوف (ع) همواره منشأ و مبنای نشر و ترویج معارف ائمه اطهار (ع) بوده و به دستور بنیانگذار جمهوری اسلامی «ایران آستان قدس رضوی است».

حجت الاسلام احمد مروی نیز خطاب به مدیرکل جدید حرم رضوی بر ضرورت نوآوری و ارتقای خدمات مداحان حضرت رضا(ع) تاکید کرد و نوشت: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، عالم محمد(ص) و همچنین استفاده از فرصت خدمت به نمازگزاران و مجاوران این آستان ملکوتی با رویکرد نوآوری و ارتقاء در ارائه خدمات و افزایش بهره وری فرهنگی در اجرای وظایف و مأموریت های محوله.

او وارد شد دستور انتصاب مدیرکل حرم رضوی همچنین از انجام مأموریت هایی برای گسترش خدمت به مداحان امام هشتم (ع) الگوبرداری و ترویج معارف قرآن و معارف نورانی اهل بیت (ع) به ویژه حضرت خبر داد. رضا (ع) به اندازه نیاز و سلیقه اقشار مختلف. زائران و همچنین فراهم کردن شرایط مساعد و تسهیل عبادت با بازنگری و بهینه سازی فرآیندها و خدمات ارزش افزوده برای زائران از جمله این ماموریت هاست.

  قیمت مرغ در میادین میوه و تره بار کاهش یافته است

دیدگاهتان را بنویسید