مجیدی: باید شخصیت استقلال را برگردانیم/ مظاهری خوب تمرین می کند و مشکلی نمی بینم

خبر عجیب

شفقنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای پیروزی در دیدار فردا باید هوشمند باشیم زیرا با تیم خوبی بازی می کنیم.

به گزارش شفقنا ورزشی، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های استقلال و فولاد خوزستان که در مجموعه ورزشی آرارات برگزار شد، گفت: با تیم بسیار خوبی بازی می کنیم. این تیم در دفاع تیم خوبی است. برای پیروزی در بازی فردا باید باهوش باشیم زیرا با تیم خوبی بازی می کنیم.

وی افزود: در ابتدای فصل خیلی با بازیکنان صحبت کردم و به آنها گفتم که استقلال باید قهرمانی را که از دست داد، به دست آورد. با این شکست ها می توانیم این شخصیت را بدست آوریم.

رشید مظاهری دروازه بان تیم فوتبال استقلال این فصل شرایط سختی را پشت سر می گذارد. او هنوز فرصت نکرده وارد دروازه آبی ها شود و فرهاد مجیدی، علیرضا رضایی و سید حسین حسینی سرمربی آبی ها را در دروازه قرار دهد.

این سوال باعث نارضایتی شد و این دروازه بان قصد جدایی از استقلال را داشت اما به نظر می رسد تا پایان فصل در این تیم بماند.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال امروز در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان خبر عصبانیت و عصبانیت رشید مظاهری از این دروازه بان را تکذیب کرد و گفت: ناراحتی نمی بینم. ما سه دروازه بان خوب داریم و تا پایان فصل به دروازه بان ها، هافبک ها و مهاجمانم نیاز دارم. همه خوب تمرین می کنند. آنها باید خوب تمرین کنند. مشکلی نیست آنچه از بیرون می شنوم درست نیست و در داخل تیم من نیست. رشید هم خوب تمرین می کند و مشکلی نمی بینم.

  تاریخچه مختصر و کمبود امکانات در آفریقا میلیون ها دوز واکسن تاج را از بین می برد + تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید