امیرعبدالیان در نشست سردار جلالی: حملات سایبری علیه زیرساخت های کشور را از منظر قانونی پیگیری می کنیم.

شفقنا- وزیر امور خارجه کشورمان گفت: حملات سایبری علیه زیرساخت های کشور را به صورت قانونی در مجامع بین المللی پیگیری می کنیم.

به گزارش شفقنا، در دیدار سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با حسین امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه، موضوعات مختلف حوزه پدافند غیرعامل از جمله توسعه روابط کشورمان با سایر کشورها، حقوقی و سیاسی مورد بررسی قرار گرفت. مطالبات وزارت امور خارجه در محافل بین المللی زمینه های لازم برای تبادل و گفتگوهای علمی و دفاعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

امیر عبداللهیان در این دیدار با برشمردن توانمندی ها و ظرفیت های علمی کشورمان و نیاز سایر کشورها از جمله برخی همسایگان در حوزه پدافند غیرعامل، استفاده از تمامی ابزارهای حقوقی و سیاسی موجود در وزارت امور خارجه را برای توسعه بیشتر برشمرد. و به روز رسانی این اعلام آمادگی دانش بومی. ما به طور قانونی حملات سایبری علیه زیرساخت های کشور را در مجامع بین المللی پیگیری خواهیم کرد.

در این نشست سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور ابراز امیدواری کرد که سازمان پدافند غیرعامل در دولت جدید همکاری های خود را با وزارت امور خارجه افزایش دهد. وی با اشاره به ظهور تهدیدات جدید در عرصه بین المللی و لزوم اقدام مناسب حقوقی و سیاسی در این فضای جدید، خاطرنشان کرد.

سردار جلالی در ادامه با تاکید بر اینکه امروز دشمنان ما عملیات علیه زیرساخت های حیاتی کشور را در دستور کار قرار داده اند، بر ضرورت حفاظت جمعی و هم افزایی در برابر تهدیدات تاکید کرد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در ادامه با تاکید بر توانمندی های کشورمان در حوزه پدافند غیرعامل از جمله امحای بالغ بر 150 کالای راهبردی، آمادگی خود را برای همکاری با سایر کشورهای دوست اعلام کرد.

  شهروندان کرمانشاهی تا پایان آلودگی هوا توصیه های بهداشتی را رعایت کنند

دیدگاهتان را بنویسید