امروز قاره آسیا به تیم ملی فوتبال خود افتخار می کند

به گزارش موج نیوز، شهاب الدین عزیزی هادم رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم تمرین نمادین تیم ملی فوتبال بانوان گفت: در این سفر.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به موفقیت های تیم ملی بانوان گفت: بانوان نیز در کنار تیم مردان بر اساس کار تیمی تاریخ ساز بودند. فدراسیون فوتبال با چشم انداز توسعه به تیم ملی بانوان که رنکینگی نداشت کمک کرد و مسیر پرتلاطمی بود که خدای متعال در آن کمک کرد. گذشته پرتلاطم بود و نگاه قهقرایی داشت، که باید کارهای منظم انجام می دادیم. ما سعی کردیم تبعیض را به سطح پایین کاهش دهیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: همه به تیم بزرگسالان افتخار می کنند. انتخاب تیم ملی فوتبال برای اولین تیم جهان در سال 2021 بخشی از الطاف حق بود و دست یدعلی به ما کمک کرد. هیچکس نمی تواند فراموش کند که تیم ملی فوتبال 7 ماه پیش چگونه بود و اکنون در کجا هستیم. امروز قاره آسیا به تیم ملی فوتبال که یکی از تیم های بدون شکست آرژانتین است افتخار می کند.

وی گفت: خدا را شاکریم و جا دارد از تیم ملی و بازیکنان تشکر کنم. ارزان ترین صعود تاریخ انجام شد و اتفاقی که لطف الهی بود در رتبه بندی ها رخ داد. فراموش نکنیم چه اتفاقی افتاد.

با عجله هزالی برای رفتن، عزیزی هادم گفت: اهمیت این جلسه قطعا کمتر از این دیدار نیست و اهمیت ورزش بانوان همین است.

عزیزی هادم افزود: آینده فوتبال فقط برای آقایان نیست، آینده فوتبال بانوان، امید و تیم های اصلی نیز خواهد بود. طبق آموزه های اسلامی ما نمی توانیم یک بخش را ببینیم. این کار انگیزه زنان را دو چندان می کند. بهترين ها را برايت آرزو دارم.

  پارلمان عراق: اسامی نامزدهای ریاست جمهوری روز دوشنبه اعلام می شود

دیدگاهتان را بنویسید