اسماعیل هنیه: جنگ 22 روزه غزه زمینه ساز پیروزی های بعدی مقاومت فلسطین شد.

خبر عجیب

شفقنا- رئیس دفتر سیاسی حماس در سخنانی گفت: خون شهدای جنگ 22 روزه زمینه ساز پیروزی های بعدی مقاومت فلسطین شد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فلسطین امروز، در سالگرد جنگ 22 روزه در غزه، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس با تعدادی از خانواده های شهدای جنگ تلفنی گفتگو کرد.

وی اعلام کرد: خون شهدای نبرد فورکان به پیروزی منجر شد و پیروزی های بعدی را در نبرد با دشمن صهیونیستی رقم زد که آخرین نمونه آن پیروزی در نبرد قدس بود.

اسماعیل هنیه گفت: غزه در چنین روز دردناکی مورد حمله وحشیانه دشمن صهیونیستی قرار گرفت که طی آن صدها نفر کشته شدند. چانیه افزود ما به روح پاک شهدا تبریک می گوییم و همبستگی و همدردی خود را با خانواده های آنها اعلام می کنیم.

جنبش حماس روز گذشته بیانیه ای در این باره صادر کرد. حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد: گزینه مقاومت فراگیر از جمله مقاومت مسلحانه و انتفاضه علیه اشغالگران بهترین راه برای احیای حقوق بی‌حقوقی و آزادی مردم فلسطین است.

این جنبش افزود: جنایات دشمن صهیونیستی علیه ملت، سرزمین و زیارتگاه های فلسطین به مرور زمان فراموش نخواهد شد. آزادی تمامی اسرای فلسطینی از زندان های دشمن یکی از وظایف و اولویت های حماس است.

حماس یادآور شد: محاصره نوار غزه برای بیش از 15 سال و عدم تعهد دشمن به بازسازی ویرانی های ناشی از جنگ، درد و رنج ساکنان منطقه را تشدید کرده است و ما نسبت به وقوع انفجار در منطقه هشدار می دهیم. منطقه و پیامدهای آن.”

  صلح به معنای توقف تجاوز و خروج نیروهای خارجی از یمن است

نهضت مقاومت اسلامی گفت: هرگز اجازه نمی دهیم دشمن به تهاجم، شهرک سازی و یهودی سازی خود ادامه دهد و اشغالگران باید تجربیات خوبی از نبرد قدس کسب کرده باشند. مقاومت به آماده سازی و تقویت توان خود ادامه می دهد و آخرین نمونه آن برگزاری رزمایش مشترک دژ 2 است و هرگز در قبال جنایات دشمن علیه ملت فلسطین سکوت نخواهیم کرد.

اصل خبر را اینجا ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید