دانلود Kill VPN‌ با لینک مستقیم Kill VPN 1.3-playstore

یکی از روش‌های دور زدن تحریم سایت‌های خارجی علیه کاربران ایرانی، دانلود VPN قوی است. البته کارکرد وی پی ان فقط تغییر آی‌پی و مخفی کردن کشور و مکان کاربر نیست بلکه برای مقابله با برخی حملات سایبری نیز از VPN استفاده می‌شود. به همین جهت برخی سازمان‌های داخل کشور، سرویس وی پی ان مخصوص خود را راه‌اندازی می‌کنند و برای بهبود امنیت از آن استفاده می‌کنند. برخی مشاغل نیز برای دسترسی به تلگرام و واتساپ و ارتباط با مشتریان از وی‌پی‌ان استفاده می‌کنند و آن را به عنوان فیلتر شکن می‌شناسند. به عبارت دیگر با جستجو در مورد دانلود فیلتر شکن Kill VPN به دنبال دانلود این برنامه هستند.

با توجه به محدودیت‌های قانونی امکان دانلود مستقیم Kill VPN از این وب‌سایت وجود ندارد! اما بد نیست توضیحاتی که در مورد استفاده‌ی صحیح از وی‌پی‌ان و نکات امنیتی مرتبط با نصب Kill VPN و سایر اپ‌ها مطرح می‌کنیم را مطالعه فرمایید.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود وی پی ان Kill و روش کار آن

این برنامه مثل سایر اپ‌ها و سرویس‌های VPN کار می‌کند به این معنی که به جای اتصال مستقیم به سایت‌های خارجی، می‌بایست ابتدا به یک سرور واسطه متصل شده و سپس به سایت موردنظر هدایت می‌شوید. به این ترتیب سرور سایت یا برنامه‌ای که استفاده می‌کنید، شما را به عنوان یک کاربر ایرانی شناسایی نمی‌کند! به همین سادگی یکی از راه‌های متداول محدود کردن خدمات برای کاربران ایرانی را دور زده‌اید. به همین جهت دانلود VPN قوی یک راهکار موثر مقابله با تحریم است.

  دانلود برنامه VPN Inf - Security Fast VPN برای اندروید

بسیاری از مشاغل و کاربران ایرانی با توجه به محدودیت برخی سایت‌ها و برنامه‌ها، برای ارتباط با مشتریان و تماشای ویدیوی آموزشی در سایت‌هایی نظیر یوتیوب و سایر فعالیت‌های مفید، از VPN‌ استفاده می‌کنند و در مورد دانلود فیلتر شکن Kill VPN جستجو می‌کنند و در واقع VPN را به عنوان یک برنامه رفع فیلتر میشناسند.

به عنوان مثال زمانی که می‌خواهید آمار و اطلاعات سایتی را در سایت سیمیلاروب مشاهده کنید یا از گوگل آنالیتیکس برای مانیتور کردن بازدیدکنندگان سایت خودتان استفاده کنید، در صورت اتصال مستقیم، با ارور روبرو می‌شوید چرا که این سایت‌ها به کاربر ایرانی خدمات نمی‌دهند. سایت‌های متنوع و زیاد دیگری نیز همین رویه را در پیش گرفته‌اند. برای دور زدن تحریم‌ها کافی است برای دانلود فیلتر شکن کیل یا سایر اپ‌های VPN اقدام کنید. البته استفاده از VPN در ایران مجاز نیست! توزیع و انتشار آن محدودیت دارد. به همین جهت امکان دانلود Kill VPN با لینک مستقیم از این سایت یا بسیاری از سایت‌های دیگر وجود ندارد.

دانلود وی پی ان Kill با لینک مستقیم و خطرات آن

دقت کنید که دانلود وی پی ان به خودی خود، یک اقدام همیشه مثبت نیست! ممکن است برنامه‌ای که دانلود می‌کنید، توسط هکرها و سازمان‌های جاسوسی ساخته شده باشد و به صورت رایگان منتشر شود. در این صورت زمانی که از وی‌پی‌ان استفاده می‌کنید، نه تنها امنیت شما بیشتر نشده بلکه ممکن است از اطلاعات وب‌گردی و فایل‌های شخصی شما نیز سوء استفاده شود.

زمانی که دانلود وی پی ان رایگان با لینک مستقیم از سایت‌های جدید و فاقد اعتبار صورت بگیرد، خطر حتی بیشتر می‌شود چرا که احتمال دستکاری فایل APK وی پی ان توسط افراد خرابکار و هکرها وجود دارد!

  دانلود فیلترشکن پولو Polo VPN برای اندروید

توصیه‌ی ما این است که دانلود مستقیم Kill VPN فقط از سایت‌های معتبر ایرانی یا خارجی صورت بگیرد.

دانلود وی پی ان Kill و مزایای آن

وی پی ان Kill VPN یکی از اپ‌های نسبتاً جدید است که در زمان نگارش این مقاله، بیش از ۵۰ هزار دانلود از گوگل پلی ثبت کرده و امتیاز متوسط کاربران به آن، ۳.۵ از 5 است. قبل از دانلود فیلتر شکن Kill VPN حتماً در مورد عملکرد آن و سازنده‌ی آن تحقیق کنید و به خصوص نظر کاربران ایرانی را مطالعه کنید.

ظاهر این برنامه بسیار ساده است و با یک تپ ساده، اتصال برقرار می‌شود. در این برنامه قابلیت Kill Switch نیز پیش‌بینی شده که در صورت قطع شدن اتصال به سرورهای VPN، ترافیک اینترنت متوقف می‌شود. این قابلیت امنیتی برای بهبود امنیت مفید است.

دانلود Kill VPN‌ با لینک مستقیم Kill VPN 1.3-playstore

دانلود Kill VPN‌ با لینک مستقیم Kill VPN 1.3-playstore

با دانلود فیلتر شکن کیل می‌توانید از سرورهای مختلف استفاده کنید و با آی‌پی کشورهای مختلف از اینترنت استفاده کنید. تعدادی از سرورها رایگان است و برای کسانی که به دنبال دانلود وی پی ان جدید و رایگان هستند، کاربرد دارد اما برخی سرورها پولی است و برای استفاده می‌بایست هزینه پرداخت کنید.

دانلود Kill VPN‌ با لینک مستقیم Kill VPN 1.3-playstore

دانلود Kill VPN‌ با لینک مستقیم Kill VPN 1.3-playstore

دانلود Kill VPN با لینک مستقیم

همان‌طور که اشاره کردیم به دلیل محدودیت‌های فعلی، قرار دادن لینک دانلود مستقیم Kill VPN مقدور نیست مگر آنکه این اپ به عنوان VPN مجاز معرفی شود و مجوز قرار دادن لینک آن به سایت‌های دانلود اپ داده شود. فراموش نکنید که دانلود مستقیم فیلتر شکن Kill VPN از سایت‌های ناشناخته کار صحیحی نیست. می‌توانید قبل از دانلود فایل APK، لینک دانلود مستقیم آن را به کمک سایت ویروس توتال اسکن کنید و سلامت اپلیکیشن را تا حدی بررسی کنید.

دانلود Kill VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 بهمن

  • آپدیت جدید: دوشنبه 3 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: Kill VPN 1.3-playstore
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-01-23 Time: 07:11:21
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-01-24 Time: 12:26:01

دانلود KillVPN 1.3 playStore با حجم ۴۹.۱ مگابایت

دانلود Kill VPN‌ با لینک مستقیم Kill VPN 1.3-playstore Earlynews

دیدگاهتان را بنویسید