دانلود فیلترشکن کندی Candy VPN برای اندروید

فیلترشکن پرسرعت کندی (Candy VPN) برای اندروید

Candy VPN یکی از فیلترشکن هایی که به سرعت بسیار عالی و خوبی دسترسی داشت. و کاربران با استفاده از آن به راحتی میتوانستند به تمامی سایت هایی که دچار مشکل فیلترینگ بودند دسترسی داشته باشند. شما با دانلود فیلترشکن Candy VPN برای اندروید میتوانید از قابلیت های بسیار جذاب این فیلترشکن استفاده کنید.

دانلود فیلترشکن کندی Candy VPN برای اندروید

یکی از قابلیت های بسیار جذاب این فیلترشکن سرور های بی نقص آن است. شما میتوانید به راحتی با استفاده از بیش از 30 سرور که در این فیلترشکن به صورت رایگان در دسترس است استفاده کنید. تمامی سرور های این فیلترشکن به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. شما با دانلود فیلترشکن Candy VPN با لینک مستقیم از سایت رسمی فیلتر شکن قوی میتوانی از این فیلترشکن جذاب استفاده کنید. این فیلترشکن به دلیل دارا بودن این تعداد مناسب از سرور ها. باعث میشود کمتر دچار فیلترینگ سرور ها قرار بگیرد. زیرا به علت جلوگیری از گسترش فیلترشکن ها سرور های آن دچار کندی و یا خاموشی میشود. حتی اگر یکی از این سرور ها هم دچار خاموشی شود. به سرعت یکی دیگر جایگزین آن میشود. به گونه ای که کاربر اصلا متوجه آن نمیشود.

متاسفانه تا زمان اتشار این پست نسخه فیلترشکن Candy VPN برای آیفون منتشر نشده است. یک فیلترشکن دیگر به نام کندی لینک در اپ استور موجود است که از طرف شرکت سازنده این فیلترشکن نمیباشد. همچنین متاسفانه فیلترشکن Candy VPN برای ویندوز هم منتشر نشده است. به محض انتشار رسمی این فیلترشکن برای این دو پلتفرم این پست به روز رسانی میشود.

  دانلود فیلترشکن آسان Easy VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن کندی Candy VPN برای اندروید

همچنین عده ای سود جو اقدام به انتشار اخباری مبنی بر فیلترشکن Candy VPN نسخه مود کرده اند. این فیلترشکن کاملا رایگان بوده است. و نیازی به نسخه های کرکی و مود شده ندارد. نسخه های مود نرم افزار زمانی به کار میآید که برنامه نیاز به خرید درون برنامه ای داشته باشد. برخی از نسخه های مود تنها برای گذر از تبلیغات است.


تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشتر از 100 هزار بار

نمره دریافتی از گوگل پلی: 3.9 از 5

حجم دانلود: 10MB


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید