دانلود فیلترشکن پی (Pi VPN) برای اندروید

فیلترشکن پرسرعت pi vpn برای اندروید

اگر شما هم به دنبال یک فیلترشکن بسیار عالی و پرسرعت هستید. قطعا Pi VPN یکی از انتخاب هایی هست که باید در اولویت باشد. این فیلترشکن با قابلیت های بسیاری که دارد توانسته به خوبی نظرات کاربران را به نفع خود جذب کند. شما با دانلود فیلترشکن Pi VPN برای اندروید میتوانید به راحتی از قابلیت های بسیار جذاب این فیلترشکن استفاده کنید.

دانلود فیلترشکن پی (Pi VPN) برای اندروید

یکی از قابلیت های بسیار عالی این فیلترشکن میتوان به محدود کردن برنامه ها اشاره کرد. شما با دانلود فیلترشکن Pi VPN با لینک مستقیم میتوانید مشخص کنید. که کدام یک از برنامه های شما دچار محدودیت بشود. حتما برای شما هم بارها پیش آمده که با فیلترشکن روشن بخواهید وارد همراه بانک شوید. ولی به شما اجازه ورود داده نشود. قابلیت محدود کردن در این مواقع به کمک شما میآید. شما با استفاده از این قابلیت میتوانید تعیین کنید. که به طور مثال برنامه اسنپ از قابلیت تغییر آیپی حتی در هنگام روشن بودن فیلترشکن استفاده نکند.

دانلود فیلترشکن پی (Pi VPN) برای اندروید

متاسفانه تا زمان انتشار این پست در سایت فیلتر شکن قوی نسخه های فیلترشکن Pi VPN برای آیفون و همچنین فیلترشکن Pi VPN برای ویندوز منتشر نشده است. ولی با توجه به استقبال گسترده ای که از این فیلترشکن شده است. میتوان انتظار انتشار آن را برای دیگر پلتفرم ها داشته باشیم. توجه داشته باشید. به محض انتشار این فیلترشکن برای دیگر نسخه ها این پست در سایت فیلتر شکن قوی به روز رسانی میشود.

همچنین متاسفانه عده ای از افراد سود جو اقدام به انتشار بد افزار هایی با عنوان فیلترشکن Pi VPN نسخه مود کرده اند. این فیلنرشکن کاملا رایگان بوده و نیازه به دانلود نسخه های مود شده ندارد. شما میتوانید از سایت فیلتر شکن قوی اقدام به دانلود نسخه اصلی و رسمی این فیلترشکن کنید.

  دانلود فیلتر شکن GRAPH VPN برای ویندوز + رایگان

دانلود فیلترشکن پی (Pi VPN) برای اندروید


تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشتر از 500 بار

نمره دریافتی از گوگل پلی: داده ای در دسترسی نیست!!!

حجم دانلود: 6MB


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید