دانلود فیلترشکن پولو Polo VPN برای اندروید

فیلترشکن قوی و پرسرعت polo

امروزه که اکثر ماها داخل حداقل یک شبکه اجتماعی فعالیت داریم حتما نیاز به یک فیلترشکن قوی برای وارد شدن به اونها داریم، فیلترشکن پرسرعت polo یکی از فیلترشکن هایی هست که امروزه به خوبی نیاز های کاربران را رفع کرده است. نرم افزار پولو وی پی ان برای اندروید یکی از بهترین فیلترشکن های معرفی شده است. این فیلترشکن جذاب با امنیت بسیار بالا و با استفاده از قابلیت کیل سوییچ توانسته به خوبی نیاز های کاربران را رفع کند. این فیلترشکن دارای قابلیت های متعدد و بسیار زیادی است.

دانلود فیلترشکن پولو Polo VPN برای اندروید

از جمله این قابلیت ها میتوان به محدود کردن اتصال به برنامه ها اشاره کرد. اگر نمیدانید محدود کردن برنامه ها به چه معنا است. باید بگوییم که شما با استفاده از این قابلیت میتوانید مشخص کنید کدام یک از برنامه ها در صورت روشن بودن فیلترشکن از قابلیت تغییر آیپی برخوردار باشد. این قابلیت خوبی های بسیاری دارد. به طور مثال شما میتوانید مشخص کنید نرم افزار هایی مثل اسنپ و همراه بانک که تنها با آیپی های ایران قابلی دسترسی میباشد. اگر با فیلترشکن آیپی را تغییر دهید باعث میشو مثلا شما از ایران خارج شود. پس از آن نمیتوانید وارد برنامه ها شوید. همانند آن وارد شدن به پلتفرم های خارجی تحریم شده مانند اینستاگرام اشاره کرد. در این پلتفرم ها شما نمیتوانید با استفاده از ایپی های ایرانی وارد شوید و نیازمند یک فیلترشکن قدرتمند برای اینستاگرام دارید.

دانلود فیلترشکن پولو Polo VPN برای اندروید

شما میتوانید در سایت رسمی فیلتر شکن قوی اقدام به دانلود فیلترشکن پولو با لینک مستقیم کنید و از قابلیت های آن نهایت استفاده را ببرید.

  دانلود برنامه مبین نت Mobinnet ‏برای اندروید

عبارت هایی مانند پولو وی پی ان نسخه هک شده و یا حتی پولو وی پی ان مود شنیده میشود. شایان به ذکر است این فیلترشکن کاملا رایگان بوده و تنها این نسخه ها برای گذر از تبلیغات است.


تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشتر از 50 هزار دانلود

نمره دریافتی از گوگل پلی: داده ای در دسترس نیست!!!

حجم دانلود: 10MB


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید