دانلود فیلترشکن مگنت (MagNet VPN) برای اندروید

فیلترشکن پرسرعت مگنت (MagNet VPN) برای اندروید

یکی از فیلترشکن هایی که حتما نیاز است بر روی گوشی هر ایرانی نصب باشد MagNet VPN است. این فیلترشکن بسیار جذاب دارای قابلیت های بسیاری زیادی است. شما با دانلود فیلترشکن MagNet VPN برای اندروید به راحتی میتوانید از قابلیت های بسیار جذاب این فیلترشکن استفاده کنید.

دانلود فیلترشکن مگنت (MagNet VPN) برای اندروید

یکی از قابیت های این فیلترشکن میتوان به محدود کردن برنامه ها اشاره کرد. شما برای ورود به برنامه هایی مانند اسنپ و همراه بانک ها. حتما نیاز است از آی پی ایران استفاده کنید. یعنی شما نمیتوانید از خارج از کشور به این برنامه ها دسترسی داشته باشید. و خب فیلترشکن ها کارشون هم همین است. یعنی شما با روشن کردن فیلترشکن خود به اصطلاح دیگر از ایران دسترسی ندارید. و خب زمانی هم که روشن باشد نمیتوانید وارد برنامه های ایرانی شوید. ولی شما با استفاده از این قابلیت میتوانید مشخص کنید که کدام یک از برنامه ها به فیلترشکن دسترسی داشته باشند. شما با دانلود فیلترشکن MagNet VPN با لینک مستقیم از سایت رسمی فیلتر شکن قوی به راحتی میتوانید از قابلیت های بسیار این فیلترشکن استفاده کنید.

متاسفانه تا زمان انتشار این پست از سایت رسمی فیلتر شکن قوی نسخه فیلترشکن MagNet VPN برای آیفون و همجنین فیلترشکن MagNet VPN برای ویندوز معرفی نشده است. ولی به محض انتشار این برنامه برای هر یک از این دو نسخه. این پست به سرعت به روز رسانی میشود.

دانلود فیلترشکن مگنت (MagNet VPN) برای اندروید

عده ای از افراد سود جو اقدام به انتشار شایعاتی به عنوان فیلترشکن مگنت نسخه مود کرده اند. شایان به ذکر است این فیلترشکن کاملا رایگان است و اصلا نیازی به نسخه های مود ندارد. البته بعضی از نسخه های مود جهت گذر از تبلیغات مزاحم است. که پیشنهاد سایت اندرودی به شما این است که از نسخه های رسمی استفاده کنید. تا خدایی نکرده بد افزار هایی به اسم فیلترشکن برای شما نصب نشود.

  دانلود فیلترشکن روبی Ruby VPN برای اندروید

تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشتر از 100 هزار بار

نمره دریافتی از گوگل پلی: 4.4 از 5

حجم دانلود: 49MB


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید