دانلود فیلترشکن سیگال Seagull VPN برای اندروید

نسخه مود فیلترشکن پرسرعت سیگال (Seagull VPN) برای اندروید

Seagull VPN قطعا یکی از فیلترشکن های بسیار مناسب و پرسرعتی است که باید بر روی گوشی هر ایرانی نصب باشد. شما با دانلود فیلترشکن Seagull VPN برای اندروید میتوانید از قابلیت های بسیار جذاب آن استفاده کنید. شما با استفاده از این فیلترشکن جذاب میتوانید به تمامی سرور ها و امکانات فیلترشکن دسترسی کامل داشته باشید.

دانلود فیلترشکن سیگال Seagull VPN برای اندروید

با توجه به فیلترینگی که بر روی شبکه های اجتماعی اینستاگرام و واتساپ صورت گرفته است. میزان استفاده مردم ایران از فیلترشکن ها چند برابر شده است. و این موضوع باعث آن شده که اکثر فیلترشکن ها دچار مشکل شوند. و یا حتی از کار بیوفتند. ولی شما با  دانلود فیلترشکن Seagull VPN با لینک مستقیم نگرانی بابت از کار افتادن این فیلترشکن ندارید. به این دلیل که این برنامه با توجه به تعداد بالای سرور هایی که در اختیار دارد. باعث جلوگیری از بحث فیلتریمگ سرور ها شده است.

متاسفانه تا زمان اتشار این پست در سایت اندروید فیلترشکن Seagull VPN برای آیفون منتشر نشده است. ولی با توجه به استقبال گسترده کاربران از این فیلترشکن میتوان انتظار انشار آن را داشت. همانند فیلترشکن Seagull VPN برای ویندوز که به تازگی منتشر شده است. و شما میتوانید از سایت های مربوط به فایل ویندوز دریافت کنید.

دانلود فیلترشکن سیگال Seagull VPN برای اندروید

همچنین شما میتوانید در سایت فیلتر شکن قوی علاوه بر نسخه معمولی فیلترشکن اقدام به دانلود فیلترشکن Seagull VPN نسخه مود کنید. تفاوت هایی که در نسخه مود وجود دارد را میتوان به افزایش تعداد سرور ها و همچنین به عدم نمایش تبلیغات اشاره کرد. شما با استفاده از نسخه های مود این برنامه دیگر از مزاحمت تبلیغات خبری نست. و میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

  دانلود فیلتر شکن GRAPH VPN برای ویندوز + رایگان

تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشتر از 100 هزار بار

نمره دریافتی از گوگل پلی: 4.6 از 5

حجم دانلود: 22MB


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید