دانلود فیلترشکن رپتور RaptorVPN برای اندروید

فیلترشکن پرسرعت RaptorVPN برای اندروید

یکی از فیلترشکن هایی که نیاز هست حتما روی گوشی داشته باشیم RaptorVPN نام دارد. این فیلترشکن با سرعتی بسیار عالی به شما کمک میکند با قابلیت تغییر آیپی فیلترینگ را دور بزنید. شما با دانلود فیلترشکن RaptorVPN برای اندروید از سایت رسمی فیلتر شکن قوی میتوانید از قابلیت های بسیار زیاد این برنامه استفاده کنید.

دانلود فیلترشکن رپتور RaptorVPN برای اندروید

امروزه با توجه به فیلترینگ های گسترده ای که بر روی اینترنت اعمال شده است. هر ایرانی حتما نیاز داره برای هر کاری یک فیلترشکن پرسرعت بر روی گوشی خود داشته باشد. شما میتوانید از سایت فیلتر شکن قوی اقدام به دانلود فیلترشکن RaptorVPN با لینک مستقیم کنید. این فیلترشکن دارای قابلیت های بسیار زیاد و جالبی میباشد. به طور مثال با دارا بودن بیش از 20 سرور در سراسر جهان. به خوبی توانسته در مقابل فیلترینگ سرور ها مقابله کند. همانطور که میدانید. سرور های فیلترشکن ها مورد حمله فیلترینگ میشود. این فیلترینگ هایی که بر سرور ها اعمال میشود ولی این فیلترشکن با تعداد مناسبی که سرور دارد. میتواند باعث جلوگیری آن شود. حتی اگر یکی از سرور ها فیلترشود. یک سرور دیگر جایگزین آن میشود. به طوری که کاربر اصلا متوجه آن نمیشود.

متاسفانه تا زمان انتشار این پست فیلترشکن RaptorVPN برای آیفون و همچنین فیلترشکن RaptorVPN برای ویندوز منتشر نشده است. ولی به محض انتشار آن برای این دو پلتفرم این پست به روز رسانی میشود.

دانلود فیلترشکن رپتور RaptorVPN برای اندروید

از سوی دیگر عده ای سود جو زمانی که دیدند این فیلترشکن به خوبی پاسخ گوی نیاز کاربران است اقدام به انتشار شایعاتی مبنی بر نسخه مود فیلترشکن RaptorVPN  برای اندروید کردیند. شایان به ذکر است این فیلترشکن کاملا رایگان بوده و نیازی به نسخه های بینهایت و مود ندارد. زمانی نسخه های مود شده کارآمد میشود که یک برنامه نیاز به خرید درون برنامه ای داشته باشد. تا شما بتوانید با استفاده از نسخه بینهایت آن از تمامی امکانات به صورت رایگان استفاده کنید.

  دانلود فیلترشکن آسیا Asia VPN برای اندروید

تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشتر از 5 هزار نفر

نمره دریافتی از سوی گوگل پلی: 3.3 از 5

حجم دانلود: 10MB


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید