دانلود فیلترشکن روبی Ruby VPN برای اندروید

فیلترشکن پرسرعت روبی Ruby vpn

امروزه نیاز هر ایرانی برای روی گوشی خود یک فیلترشکن قوی و پرسرعت هست، فیلتر شکن Ruby  امروزه به خوبی توانسته پاسخ نیاز های ما رو داده.  شما بدون داشتن یک فیلترشکن خوب ارتباط با جهان براتون به سختی امکان پذیر میشه. خیلی از برنامه های پرکاربرد یا سایت ها دچار فیلترینگ و یا تحریم شده است. اگر دچار هر کدام از این موارد شده باشد شما نیاز به دانلود فیلترشکن روبی برای اندروید دارید. پس از دانلود این فیلترشکن پرسرعت به راحتی میتوانید هر سایتی که دجار تحریم و یا فیلترشده باشد عبور کنید.

دانلود فیلترشکن روبی Ruby VPN برای اندروید

اگر برای شما هم سوال پیش امده باشد که تفاوت تحریم و فیلترینگ چیست. باید بگوییم که تحریم ها از سوی کشور و یا شرکت سازنده آن نرم افزار بر روی کاربران یک کشور اعمال میشود. به طور مثال شرکت بازی سازی اپیک گیمز سایت و برنامه خود را بر روی کاربران ایرانی تحریم کرده است. ولی مبحث فیلتریگ حدا میباشد. در بحث فیلترینگ باید به این نکته توجه کنیم که از سوی خود دولت انجام شدنی است. یعنی یک کشور تصمیم میگیرد یک برنامه و یا سایت را برای آیپی های خود کشور فیلتر کند. به طور مثال دولت ایران تصمیم به فیلتر اینستاگرام گرفته است و شما با آیپی های ایرانی نمیتوانید وارد آن شوید.

همچنین شما میتوانید با دانلود فیلترشکن روبی برای اندروید با لینک مستقیم از این مشکلات چه تحریم و چه فیلترینگ راحت شوید.

دانلود فیلترشکن روبی Ruby VPN برای اندروید

عبارت هایی همچون فیلترشکن روبی نسخه هک شده و یا حتی فیلترشکن روبی نسخه مود دیده میشود. گفتی است این فیلترشکن کاملا رایگان بوده و نسخه های کرکی آن مختص به تبلیغات است.

  دانلود فیلتر شکن unseen online نسخه اندروید + لینک مستقیم

فیلترشکن روبی برای آیفون متاسفانه هنوز منتشر نشده است ولی با توجه به استقبال گسترده کاربران میتوان انتظار انتشار این نسخه از نرم افزار را داشت.


تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشتر از 500 هزار

نمره دریافتی از گوگل پلی: 4.3

حجم دانلود:


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید