دانلود فیلترشکن راکت (Rocket VPN) برای اندروید

فیلترشکن پرسرعت راکت (Rocket VPN) برای اندروید

یکی از فیلترشکن هایی که حتما باید روی گوشی هممون نصب باشه Rocket VPN است. شما برای اکثر کارهای خود نیاز به یک فیلترشکن دارید. به طور مثال برای ورود به اینستاگرام و تلگرام باید حتما یک فیلترشکن پرسرعت داشته باشید. شما با دانلود فیلترشکن Rocket VPN برای اندروید میتوانید به تمامی مشکلات فیلترینگ پایان بدید.

دانلود فیلترشکن راکت (Rocket VPN) برای اندروید

از سوی دیگر با توجه به فیلتر شدن دو پلتفرم و شبکه اجتماعی پر طرفدار در ایران به اسم اینستاگام و تلگرام. میزان استفاده و روی اوردن مردم به فیلتر شکن ها خیلی بیشتر شده است. در این صورت اکثر فیلترشکن ها با مشکل رو به رو شده اند. ولی شما با استفاده از فیلترشکن راکت به راحتی میتوانید از تمامی این مشکلات رهایی داشته باشید. این فیلترشکن به علت دارا بودن بیش از 10 سرور در نقاط مختلف جهان به راحتی توانسته در مقابل فیلترینگ سرور ها مقابله کند.

شما با دانلود فیلترشکن Rocket VPN با لینک مستقیم به علاوه بر تعداد بالای سرور میتوانید به قابلیت های بسیار دیگری دسترسی داشته باشید. ولی همین قابلیت سرور ها به شما کمک بسیار زیادی میکند. به علت آنکه این فیلترشکن دارای سرور های متعدد است. حتی اگر یکی از سرور ها هم دچار مشکل شود. یا حتی مورد حمله فیلترینگ قرار بگیرد. به سرعت یکی دیگر جایگزین آن خواهد شد. این تغییر سرور به قدری سریع است که اصلا کاربر متوجه آن نمیشود.

دانلود فیلترشکن راکت (Rocket VPN) برای اندروید

متاسفانه تا زمان انتشار این پست در سایت فیلتر شکن قوی نسخه فیلترشکن Rocket VPN برای آیفون و همچنین نسخه فیلترشکن Rocket VPN برای ویندوز معرفی نشده است. ولی به محض انتشار این برنامه برای این دو ورژن این پست به روز رسانی میشود.

  دانلود فیلتر شکن TM Tunnel VPN برای ویندوز بدون قطعی

عده ای سود جو اقدام به انتشار اخباری جهت دانلود فیلترشکن راکت نسخه مود کرده اند. شایان به ذکر است این برنامه کاملا رایگان است و احتیاجی به نسخه های مود ندارد.


تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشنر از 50 هزار نفر

نمره دریافتی از گوگل پلی: 3.1 از 5

حجم دانلود: 38Mb


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید