دانلود فیلترشکن دارک Dark VPN برای اندروید + مود

نسخه بینهایت فیلترشکن پرسرعت دارک (Dark VPN) برای اندروید

یکی از فیلترشکن هایی که امروزه با توجه به کاهش شدید اینترنت به درد شما میخوره Dark VPN است. هر ایرانی حتما باید این فیلترشکن جذاب را بر روی گوشی فیلتر شکن قوی خودش نصب کرده باشد. شما با دانلود فیلترشکن Dark VPN برای اندروید میتوانید به قابلیت های گسترده این فیلترشکن دسترسی داشته باشید. این فیلترشکن جذاب با توجه به تعداد مناسب سرور هایی که در اختیار دارد و همچنین با توجه به تعداد کم استفاده کنندگان. به نسبت به دیگر فیلترشکن ها. توانسته به خوبی پاسخ گوی نیاز های کاربران باشد.

دانلود فیلترشکن دارک Dark VPN برای اندروید + مود

شما با استفاده از فیلترشکن دارک میتوانید به راحتی به بیش از 10 سرور در نقاط مختلف جهان دسترسی داشته باشید. این تعداد بالای سرور ها علاوه بر راحتی در اتصال یک خوبی دیگر هم دارد. آن هم این است که اگر یکی از سرور ها دچار مشکل یا حمله فیلترینگ قرار بگیرد. به سرعت یکی سرور دیگر جایگزین آن میشود.

همانطور که گفتیم شما با دانلود فیلترشکن Dark VPN با لینک مستقیم به قابلیت های بسیار جذابی دسرسی دارید. یکی دیگر از قابلیت ها امنیت بسیار عالی این فیلتر شکن است.

دانلود فیلترشکن دارک Dark VPN برای اندروید + مود

متاسفانه تا زمان انتشار این پست نسخه های فیلترشکن Dark VPN برای آیفون و همچنین فیلترشکن Dark VPN برای ویندوز منتشر نشده است. ولی به محض انتشار این فیلترشکن برای این دو پلتفرم این پست در سایت فیلتر شکن قوی به روز رسانی میشود.

یک خبر خوب دیگر این است که شما در سایت فیلتر شکن قوی میتوانید اقدام به دانلود نسخه مود فیلترشکن Dark VPN برای اندروید کنید. شما با استفاده از نسخه مود علاوه بر دسترسی کامل تر بر تمامی سرور ها و همچنین استفاده از محیط بدون تبلیغات در فیلترشکن را دارا خواهید بود

  دانلود شاین وی پی ان برای اندروید

تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشتر از 10 هزار بار

نمره دریافتی از گوگل پلی: داده ای در دسترسی نیست!!!

حجم دانلود: 6MB


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید