دانلود فیلترشکن تیگون (Tigon Vpn) برای اندروید + نسخه مود

نسخه مود شده فیلترشکن پسرعت تیگون (tigon vpn)

اگر شما هم به دنبال یک فیلترشکن عالی برای اینستاگرام و غیره هستید حتما باید فیلترشکن tigon vpn بر روی گوشیتون نصب باشه. قطعا شما با دانلود فیلترشکن tigon vpn برای اندروید دیگر نیازی به بقیه فیلترشکن های خود روی گوشی ندارید. به راحتی میتونید. از این فیلترشکن برای همهی برنامه ها و سایت های فیلترشده استفاده کنید. از قابلیت های این برنامه میتوان به تعداد بسیار بالای سرور های آن و همچنین امنیت حیرت انگیز و بینظیر آن اشاره کرد.

دانلود فیلترشکن تیگون (Tigon Vpn) برای اندروید + نسخه مود

شما با دانلود فیلترشکن tigon vpn با لینک مستقیم میتوانید به راحتی از تمامی پلتفرم ها استفاده کنید. همانطور که میدانید. در ایران با توجه به کاهش گسترده پنهای باند اینترنت. و همچنین فیلترینگ غظیمی که بر روی شبکه های اجتماعی صورت گرفته است. میزان استفاده و نیاز مردم به فیلترشکن ها چند برابر شده است. و کاربران حتما به یک فیلترشکن خوب نیاز دارند.

متسافانه تا زمان اتشار این پست در سایت فیلتر شکن قوی خبری از نسخه های فیلترشکن tigon vpn برای آیفون و همچنین فیلترشکن tigon vpn برای ویندوز نشده است. ولی به توجه به استقبال گسترده کاربران. که از این فیلترشکن برای پلتفرم اندروید صورت گرفته استو میتوان انتظار انتشار آن برای این دو سیستم عامل هم داشت.

دانلود فیلترشکن تیگون (Tigon Vpn) برای اندروید + نسخه مود

شما با دانلود فیلترشکن tigon vpn نسخه مود شده میتوانید علاوه بر سرعت بینظیر آن و همچنین تعداد مناسب سرور ها. از محیطی کاملا خالی از تبلیغات هم لذت ببرید. در نسخه های معمولی در هنگام اتصال به فیلترشکن. تعدادی تبلیغات مزاحم به کاربران نمایش داده میشود. که با نصب نسخه مود دیگر خبری از آن تبلیغات نمیباشد. ولی با این حال شما میتوانید از نسخه های معمولی استفاده کنید. که دیگر نگرانی بابت امنیت آن نداشته باشید.

  دانلود فیلتر شکن نامحدود Eftabs VPN نسخه اصلی

تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشتر از 100 هزار بار

نمره دریافتی از گوگل پلی: 4.5 از 5

حجم دانلود: 22MB


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید