دانلود فیلترشکن تون TON VPN برای اندروید + نسخه مود

فیلترشکن مود شده TON VPN برای اندروید

فیلترشکن پرطرفدار TON VPN یکی از فیلتر شکن هایی است که باید حتما بر روی گوشی هر کاربر اندروید نصب باشه. شما با استفاده از این فیلترشکن جذاب میتوانید. از تمامی قابلیت های آن استفاده کنید. شما با دانلود فیلترشکن TON VPN برای اندروید میتوانید به راحتی از بیش از 30 سرور در نقاط مختلف جهان استفاده کنید. همچنین با توجه به تعداد بسیار مناسب سرور ها بسیار کم دچار قطعی و کندی سرور ها میشود. اگر هم یکی از سرور ها دچار حمله فیلترینگ قرار بگیرد. به سرعت یک سرور دیگر جایگزین آن میشود. این تغییر به قدری سریع است. که کاربر اصلا متوجه آن نمیشود.

دانلود فیلترشکن تون TON VPN برای اندروید + نسخه مود

همچنین شما با دانلود فیلترشکن TON VPN با لینک مستقیم میتوانید از قابلیت های بسیار زیاد آن استفاده کنید. یکی از این قابلیت ها را میتوان به امنیت بسیار بالای آن اشاره کرد که با استفاده از بخش کیل سوییچ اعمال پذیر است. این گزینه به معنای آن است که این فیلتر شکن از بخش LOG استفاده نمیکند و داده های شما جایی دخیره سازی نمیشود.

متاسفانه تا زمان انتشار این پست در سایت فیلتر شکن قوی هیچگونه نسخه های رسمی با عنوان فیلترشکن TON VPN برای آیفون و همچنین فیلترشکن TON VPN برای ویندوز منتشر نشده است. ولی به محض انتشار این فیلترشکن بسیار پر سرعت برای این دو نسخه این پست در سایت فیلتر شکن قوی به روز رسانی میشود. و در سایت ما قرار میگیرد. شما میتوانید با مراجعه به این پست از انتشار ان مطلع شوید.

  دانلود فیلتر شکن GRAPH VPN برای ویندوز + رایگان

دانلود فیلترشکن تون TON VPN برای اندروید + نسخه مود

همچنین شما میتوانید با دانلود فیلترشکن TON VPN نسخه مود از تمامی سرور ها و تمامی امکانات به صورت رایگان استفاده کنید. از سوی دیگر از شر تبلیغات مزاحم راحت میشود و میتوانید بدون تبلیغات از سرعت بی نظیر این فیلترشکن استفاده کنید.


تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشتر از 100 هزار بار

نمره دریافتی از گوگل پلی: 4.1 از 5

حجم دانلود: 24MB


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید