دانلود فیلترشکن الایت (alight vpn) برای اندروید

فیلترشکن پرسرعت الایت (alight vpn) بدون قطعی

alight vpn یکی تز فیلترشکن های بسیار عالی و پرسرعت با وجود کاهش بسیار زیاد  پهنای باند اینترنت است. شما با استفاده از این فیلترشکن میتوانید به تمامی سایت ها و برنامه های فیلتر و یا تحریم شده دسترسی داشته باشید. شما با داتلود فیلترشکن alight vpn برای اندروید میتوانید از سرعت بسیار زیاد این فیلترشکن استفاده کنید.

دانلود فیلترشکن الایت (alight vpn) برای اندروید

این فیلترشکن دارای قابلیت های بسیاری است. از قابلیت های این فیلترشکن میتوان به تعداد بسیار مناسب سرور های آن اشاره کرد. فیلترشکن الایت دارای بیش از 20 سرور در سراسر جهان میباشد. تعداد بالای سرور های این فیلترشکن کمک های بسیاری به کاربران میکند. یکی از اصلی ترین کمک آن میتوان به جلوگیری از فیلترشکن سرور ها اشاره کرد. به دلیل آنکه سرور های فیلترشکن ها هم دچار حمله فیلترینگ قرار میگیرند. حتی اگر یکی از سرور ها هم دچار این مشکل شود و به اصطلاح داون شود. یکی دیگر از سرور ها به سرعت جایگزین آن میشود. این جایگزینی به قدری سریع است که کاربر اصلا متوجه آن نخواهد شد.

دانلود فیلترشکن الایت (alight vpn) برای اندروید

متاسفانه تا زمان انتشار این پست در سایت اندروید نسخه فیلترشکن alight vpn برای آیفون و همچنین فیلترشکن alight vpn برای ویندوز منتشر نشده است ولی به محض انتشار این فیلترشکن برای این دو پلتفرم این پست به روز رسانی میشود. شما تنها از سایت فیلتر شکن قوی میتوانید اقدام به دانلود فیلترشکن alight vpn با لینک مستقیم برای اندروید را شامل شوید.

عده ای از افراد سود جو زمانی که دیدند این فیلترشکن به خوبی در حال کار کردن است. اقدام به انتشار اخباری دورغ و کذب کردند. این اخبار عبارتند از نسخه مود شده فیلترشکن alight vpn

  دانلود فیلترشکن سیگال Seagull VPN برای اندروید

باید گفت این فیلترشکن کاملا رایگان بوده و اصلا نیازی به نسخه های مود ندارد. نسخه مود این نرم افزار که دست به دست میشود برای گذز از تبلیغات بوده و بر روی تعداد سرور و سرعت آن تاثیری ندارد. پیشنهاد سایت فیلتر شکن قوی به شما این است از نسخه های رسمی این فیلترشکن استفاده کنید تا بر روی گوشی شما بد افزار نصب نشود.17


تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشتر از 500 هزار بار

نمره دریافتی از گوگل پلی: 4.6 از 5

حجم دانلود: 15MB


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید