دانلود فیلترشکن آسیا Asia VPN برای اندروید

فیلترشکن پسرعت آسیا (Asia VPN) برای اندروید

یکی از فیلترشکن هایی که حتما باید بر روی گوشی هرکسی نصب باشد Asia VPN است. شما با استفاده از این فیلترشکن بسیار عالی و پرسرعت دیگر نگرانی بابت قطع اتصال و یا کندی ندارید. شما با دانلود فیلترشکن Asia VPN برای اندروید میتوانید به راحتی هر چه تمام تر به اتصال به پلتفرم های فیلترشده بپردازید.

دانلود فیلترشکن آسیا Asia VPN برای اندروید

با توجه به اینکه دو شبکه اجتماعی پرطرفدار در ایران دچار حمله فیلترینگ قرار گرفته است. و همچنین با توجه به اینکه پهنای باند اینترنت به شدت دچار اختلال و کاهش شده است. میزان استفاده مردم از فیلترشکن ها به شدت افزایش داشته است. به همین دلیل اکثر فیلترشکن ها دچار مشکل شده اند. حتی بعضی از فیلترشکن ها دچار از کار افتادگی داعمی شده اند. با اینکه بعضی از اونها قبلا به خوبی فعالیت میکردند. ولی شما با دانلود فیلترشکن Asia VPN با لینک مستقیم دیگر نگرانی بابت قطعی و یا از کار افتادن ندارید.

دانلود فیلترشکن آسیا Asia VPN برای اندروید

این فیلترشکن دارای قابلیت های بسیار جذابی است. یکی از آن قابلیت ها میتوان به محدود کردن برنامه ها اشاره کرد. حتما برای شما هم پیش آمده که میخواهید وارد یک برنامه ایرانی بشوید. ولی با توجه به اینکه فیلترشکن شما روشن است اجازه ورود نمیدهد. و میگوید فقط با ایپی های ایران میتوانید وارد شوید. ولی با استفاده از قابلیت محدود کردن برنامه ها دیگر این مشکل را ندارید. زیرا میتوانید تعیین کنید برای برنامه های مشخصی تغییر ایپی اعمال نشود.

دانلود فیلترشکن آسیا Asia VPN برای اندروید

یک خبر خوب برای کاربران آیفون این است که نسخه فیلترشکن Asia VPN  برای  آیفون منتشر شده است. ولی نسخه فیلترشکن Asia VPN برای ویندوز منتشر نشده است ولی با توجه به استقبال گسترده میتوان انتظار انتشار آن برای ویندوز را هم داشت.

  دانلود برنامه Sola VPN - Free Secure VPN, Ba برای اندروید

عده ای سود جو اقدام به انتشار اخباری مبنی بر دانلود فیلترشکن Asia VPN نسخه مود کرده اند. این فیلیترشکن کاملا رایگان بوده و نیازی به استفاده از نسخه های مود شده ندارد.


تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشتر از 100 هزار بار

نمره دریافتی از گوگل پلی: 3.8 از 5

حجم دانلود: 6MB


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید